Tr
En
Ru
Biz Kimiz İnşaat ve Dekorasyon Proje Dizaynı Yat Dekorasyonu

HAKKIMIZDA

Şirket Profili

BOA, yüksek verimli profesyonel proje geliştirme hizmeti içeren proje anlayışı ile proje tamamlama, ilk stratejik planlama, pazarlama kararları, gerçek tasarım, geliştirme ve uygulama hizmeti sağlar. BOA İngiltere, Fransa, Almanya, Rusya, Macaristan, Suudi Arabistan, Azerbaycan, Kazakistan, Tacikistan, Türkiye ve ABD başta olmak üzere 27 ülkede otel ve birçok farklı ticari, konut projelerinin inşaatında yer almıştır. BOA İnşaat, Dünya genelinde inşaat ve dekorasyon sektöründe, mimari tasarım ve iç fit-out hizmetleri vermektedir.

BOA, gayrimenkul inşaat ve geliştirme de stratejik ittifak takipçisi olmaya devam edecektir. İlk hedef pazar GCC ülkeleridir. Bununla birlikte, otel işinde BOA Asya ve Avrupa da dahil olmak üzere çok  geniş bir bölgeyi hedefliyor.

Ayrıca şirketimiz, kalkınma ve yatırım olanaklarından da yararlanacaktır.

BOA’nun bir diğer amacı, gelecek olan projelerin kalitesini ve ekonomisini geliştirmektir. Şirketimiz etkin bir proje tanımlama ve durum tespiti yeteneği geliştirmiş, sürekli mevcut varlıkları tamamlayan ve hissedarlara uzun vadeli büyümeyi sağlamak için tasarlanmış yeni yatırım fırsatlarını gözden geçiren bir şirkettir. BOA olarak, toplum yararına göre hareket ederek, uzun vadeli iş yararına müşterilerimizle, çalışanlarımızla, düzenleyicilerimizle, iş ortaklarımızla, sermaye sağlayıcılarımızla, pay sahiplerimizle uzun vadeli ilişkilere inanıyoruz. Biz sorumluluğumuzla, dürüstlüğümüzle ve etik iş yaklaşımımızla gurur duyuyoruz.

Bizim işimiz, fonksiyonel olarak yer ve maliyet de optimum değer sağlamaktır. Bizim başarımız, gereksiz harcamalardan kaçınmak ve igili tüm taraflar için etkinliği ve verimliliği arttırmaktır.

Tüm ekibimiz projenin başarısına odaklanır. Başarının yolu fırsatların ve risklerin iyi bir dengesini kurmaktır. Her müşterinin bireysel ihtiyaçları ve risk profili tektir. Biz müşterilerimize en uygun ve özel hazırlanmış yatırımları öneririz.

İnşaat ve Dekorasyon

Bir genel müteahhit olarak BOA, Avrupa, ABD, Orta Doğu, Rusya, Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan, Özbekistan, Tacikistan, Türkiye ve Ukrayna'daki projeleri yönetmiş büyük bir deneyime sahiptir.

BOA, konut ve ticari yapı inşaa etme ve yenileme projelerinde her tür konuda uzmanlaşmış ve Dünya genelinde 100'den fazla projeyi tamamlamıştır.

BOA, lüks otel yenileme ve yeni inşa projelerinde uzman bir üne sahiptir. BOA,  Four Seasons, Hilton, Hyatt, Kempinsky, Le Meridien ve Sheraton gibi önemli otel zincirlerinin iç fit-out tasarımının tamamlanmasına kadar anahtar teslim inşaat hizmetlerini sağlamıştır.

İstanbul, Türkiye’de bulunan üretim tesisi ile BOA tüm yolculuk ve mobilya işleri için yüksek kaliteyi garanti eder.

Proje Tasarımı

In-house tasarım ofisimiz, konut özellikleri, ticari yapı özellikleri ve lüks oteller gibi her türlü tadilat projelerini tamamlamak için yeni inşa tasarım projelerinin tüm dallarında uzmanlaşmıştır.

30 yıllık inşaat deneyimi olan yönetim ekibimiz ile müşterilerimize iç piyasaya uygun teklifler öneririz :

Projeleriniz için en uygun bütçeyi çıkartırız.

Sorumluluğumuz, inşaadan, tasarımdan, iç tasarıma kadar eksiksiz anahtar teslimdir.

Yat Dekorasyonu

BOA konsept tasarımda imalat ve montaj ile yatlar için tam bir iç hizmet sunmaktadır.

Son beş yılda, BOA  iç tasarım hayallerini gerçeğe dönüştürmek için sadece en iyi malzemeler, teknik ekip ve sanatkarları kullanarak yüksek standartlarda özel yatlar dizayn etmiştir.

Her bir proje, her bir müşterinin gereksinimlerine uygun yapılır. Ardından, her sevkiyat öncesinde fabrikada ayrıntılı çizimler ile tam bir iç mekan oluşturularak BOA tarafından süreç yönetilir.

BOA İstanbul'da tek bir çatı altında birleştirilmiş BOA makine parkı ve lake tesisin tam CAD ve CNC imkanları ile üretim tesisine sahiptir. Burada siparişi verilmiş her ürün yetenekli ustalarımız tarafından montajdan önce bileşen şeklinde hazırlanır.

.İNŞAAT + MİMARİ + İÇ DİZAYN + MOBİLYA